Team

 
Wim Boonen
algemeen coördinator

T 016 61 92 22
M 0497 61 14 63
wim.boonen@rlnh.be

Helena Voets
medewerker administratie 
T 016 61 92 21

helena.voets@rlnh.be

Merlijn Gijbels
projectcoördinator Strategisch Project Demervallei
T 016 61 92 27
M 0490 42 08 44
merlijn.gijbels@rlnh.be


Stefan
Smets
medewerker landschapszorg
T 016 61 92 23
M 0495 68 72 31

stefan.smets@rlnh.be


Tinne Cockx
projectmedewerker biodiversiteit

T 016 61 92 29
M 0492 73 48 09
tinne.cockx@rlnh.be

Nobby Thys
projectmedewerker biodiversiteit
T 016 61 92 28
M 0496 55 09 57
nobby.thys@rlnh.be

Leendert Quintens
projectmedewerker
T 016 61 92 26
M 0499 88 09 17
leendert.quintens@rlnh.be

Bert Vandebosch
medewerker Bos en Biodiversiteit
T 016 61 92 28
M 0499 88 64 99
bert.vandebosch@rlnh.be

Lies Staes
projectmedewerker wandelnetwerk
M 0499 28 81 98
lies.staes@rlnh.be


Jessy
Cumps
communicatiemedewerker
T 016 61 92 24
M 0492 73 48 08
jessy.cumps@rlnh.be

Greet De Prins
medewerker communicatie regionale landschappen-provincie Vlaams-Brabant
(met zwangerschapsverlof tot voorjaar 2019)


Jan Wauters
steunpunt bos

T 016 63 59 54
M
0471 66 21 85
jan.wauters@vlaamsbrabant.be

Matthias Lemmens
bedrijfsplanner (VLM)
M 0499 59 38 39
matthias.lemmens@vlm.be