Team

 

van links naar rechts:
Jeroen Heyman
projectmedewerker bos en biodiversiteit (tot 30/04/2018)


Pepijn Verbeeck

projectmedewerker (tot 30/06/2018)

Stefan Smets
medewerker landschapszorg
T 016 61 92 23
M 0495 68 72 31

stefan.smets@rlnh.be


Wim Boonen
algemeen coördinator

T 016 61 92 22
M 0497 61 14 63
wim.boonen@rlnh.be

Tinne Cockx
projectmedewerker biodiversiteit

T 016 61 92 29
M 0492 73 48 09
tinne.cockx@rlnh.be

Nobby Thys
projectmedewerker biodiversiteit
T 016 61 92 28
M 0496 55 09 57
nobby.thys@rlnh.be

Greet De Prins
medewerker communicatie regionale landschappen-provincie Vlaams-Brabant
(met zwangerschapsverlof tot voorjaar 2019)
wordt momenteel vervangen door
Bart Vandermaesen

M 0468 04 20 70
bart.vandermaesen@vlaamsbrabant.be

Jan Wauters
steunpunt bos

T 016 63 59 54
M
0471 66 21 85
jan.wauters@vlaamsbrabant.be

Jessy Cumps
communicatiemedewerker
T 016 61 92 24
M 0492 73 48 08
jessy.cumps@rlnh.be

Matthias Lemmens
bedrijfsplanner (VLM)
M 0499 59 38 39
matthias.lemmens@vlm.be

Joost Eens
projectcoördinator Strategisch Project Demervallei (tot maart 2018)


niet op de groepsfoto:
Merlijn Gijbels
projectcoördinator Strategisch Project Demervallei
T 016 61 92 27
M 0490 42 08 44
merlijn.gijbels@rlnh.be

Helena Voets
medewerker administratie 
T 016 61 92 21
helena.voets@rlnh.be

Leendert Quintens
projectmedewerker
T 016 61 92 26
M 0499 88 09 17
leendert.quintens@rlnh.be

 

Bert Vandebosch
medewerker Bos en Biodiversiteit
T 016 61 92 28
M 0499 88 64 99
bert.vandebosch@rlnh.be