Contact

Algemene contactinformatie

Regionaal Landschap Noord-Hageland vzw

Oudepastoriestraat 22

3390 Tielt-Winge

 

info@rlnh.be
+32 (0)16 63 59 54

 

Hieronder vind je de contactgegevens van onze medewerkers en de thema's waar zij rond werken. 

Email

Team

Wim Boonen

Algemeen coördinator

wim.boonen@rlnh.be
016 61 92 22
0497 61 14 63

Helena Voets

Administratie

helena.voets@rlnh.be
016 61 92 21
0492 73 48 08

Stefan Smets

Landschapszorg

stefan.smets@rlnh.be
016 61 92 23
0495 68 72 31

Tinne Cockx

Biodiversiteit & LOB

tinne.cockx@rlnh.be
016 61 92 29
0492 73 48 09

Bert Vandebosch

Biodiversiteit

bert.vandebosch@rlnh.be
016 61 92 28
0499 88 64 99

Bart De Boel

Gebiedscoördinator Demervallei en Laak

bart.deboel@rlnh.be
0499 88 09 17

Paulien Renckens

Stagiaire

stage@rlnh.be

Lies Staes

Communicatie & participatie

lies.staes@rlnh.be
0499 28 81 98

Kristof Van Eyken

Bosconsulent regio Noord-Hageland

Kristof.vaneyken@bosgroepvlaamsbrabant.be
0471 66 21 85

Greet De Prins

Communicatie Regionale Landschappen & Provincie

greet.deprins@vlaamsbrabant.be
0479 69 34 30

Matthias Lemmens

Bedrijfsplanner (VLM)

matthias.lemmens@vlm.be
0499 59 38 39

Roald Steeno

Bedrijfsplanner (VLM)

roald.steeno@vlm.be
0499 99 42 74

Pika

Recreatie

lies.staes@rlnh.be
0499 28 81 98